Kim jest Verbis

Zespół projektowy Verbis działa od lutego 2003 roku.

Od początku swojej działalności Verbis zajmuje się wytwarzaniem specjalizowanego oprogramowania najwyższej jakości. Staramy się, aby nasze usługi w pełni zaspokajały potrzeby klienta. Dlatego też w naszej ofercie mamy także szeroko pojęte doradztwo. Dostrzegając rolę i znaczenie sieci Internet we współczesnym świecie, kładziemy szczególny nacisk na rozwój technologii webowych. Naszym celem jest, aby klienci mieli nieskrępowany, ale i bezpieczny dostęp do swoich zasobów z każdego zakątka Ziemi. Wiedza jest dla nas priorytetem. Stąd nasza firma dużo inwestuje w jej zdobywanie oraz poznawanie najnowszych rozwiązań technicznych. Dzięki temu stale rozszerzamy swoją ofertę, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i wymaganiom klientów.

Nasi konsultanci zdobyli duże doświadczenie podczas prac dla firm i organizacji z różnych - często skrajnie odmiennych - sektorów rynku. Doskonale radzimy sobie zarówno z systemami transakcyjnymi ogólnego zastosowania jak i specjalizowanymi systemami telekomunikacyjnymi (CTI). Dzięki temu jesteśmy firmą otwartą i uniwersalną. Czynnie bierzemy udział w życiu społeczności OpenSource, aktywnie uczestnicząc w tworzeniu wielu projektów. Część naszej działalności to także projekty OpenSource. Zapraszamy do współpracy przy ich rozwijaniu.

"Proces wdrożenia przebiegał zgodnie z założonym harmonogramem i zakończył się sukcesem. Firma Verbis przeniosła do nowego systemu wszystkie dane z poprzednio używanego przez nas systemu. Jakość tych prac oceniamy wysoko."

- dr inż. Józef Iwanicki
Prodziekan Wydziału Geodezji i Kartografii
Politechnika Warszawska

"Proponowane przez firmę Verbis rozwiązanie zostało ocenione przez naszych specjalistów jako najnowocześniejsze na rynku i gwarantujące pełne dostosowanie do naszych potrzeb."

- prof. dr hab. inż. Wojciech Wawrzyński
Dziekan Wydziału Transportu
Politechnika Warszawska

"Współpraca z firmą Verbis przebiegała bez zarzutu. Możemy polecić firme Verbis jako solidnego partnera inwestycji informatycznych."

- prof. dr hab. inż Jerzy Banaszek
Dziekan Wydziału MEiL
Politechnika Warszawska

"W ramach wdrożenia oprogramowanie zostało dostosowane do naszych potrzeb. System jest przejrzysty, czytelny, intuicyjny i w pełni zaspokaja nasze potrzeby w zakresie obsługi studiów."

- prof. dr hab. Jerzy Bałdyga
Dziekan Wydziału Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Politechnika Warszawska

Co nas wyróżnia
 
lat na rynku
 %
cyfryzacji procesów na uczelni
 
wdrożeń na uczelniach wyższych
Co nas wyróżnia
 
lat na rynku
cyfryzacji procesów na uczelni
 %
 
wdrożeń na uczelniach wyższych
Przyjaciele w biznesie

Na rynku istnieje wiele firm świadczących podobne usługi. Kluczem do naszego sukcesu jest wypracowanie unikalnego i najlepszego dla klienta sposobu działania. My koncentrujemy uwagę na dostrzeżeniu problemu, przed którym w danym momencie stanął klient. Wychodzimy z założenia, że to właśnie pojawienie się jakiegoś problemu wywołuje u klienta potrzebę szukania rozwiązań na zewnątrz - poza własną firmą. Najważniejsza jest więc umiejętność dostrzeżenia i precyzyjnego zdefiniowania tego problemu. Nasza firma zawsze przykłada do tego największą wagę. Szukamy rozwiązań optymalnych, dostosowanych do konkretnego przypadku, pamiętając, że nigdy nie ma dwóch takich samych klientów ani dwóch takich samych problemów. Naszym atutem jest indywidualny dla każdego klienta dobór rozwiązań i konfiguracja oferowanych systemów. Dzięki temu każdy z naszych klientów otrzymuje rozwiązanie dostosowane do swoich realnych potrzeb oraz na miarę swoich możliwości technicznych i finansowych.

Stabilny rozwój firmy, doświadczona kadra oraz zaawansowane systemy informatyczne dostosowywane do indywidualnych potrzeb pozwalają postrzegać Verbis jako pewnego partnera w biznesie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli w przyszłości sposobność zademonstrowania Państwu naszego doświadczenia i podzielenia się zdobytą wiedzą.

Zapraszamy do współpracy,
dr inż. Marcin Gołębski
dr inż. Jarosław Dawidczyk

Zaufali nam
Uniwersytet SWPS
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
Akademia Muzyczna we Wrocławiu
Colegium Da Vinci
Gdański Uniwersytet Medyczny
Politechnika Warszawska
Uczelnia Techniczno-Handlowa im. H. Chodkowskiej
Lotnicza Akademia Wojskowa
Wyższa Szkoła Logistyki
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie
Akademia Muzyczna w Łodzi
Międzynarodowa Akademia Nauk Stosowanych
Masz pytania?
Skontaktuj się z nami
i umów spotkanie